Produkty

You are here:
blachodachówka

Blachodachówka

Blachodachówka pochodząca z naszej produkcji jest towarem o wysokiej jakości. Ma niepowtarzalny kształt i dostępna jest w zróżnicowanej palecie kolorów. Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo co daje jej niezwykłą wytrzymałość. Zabezpieczona jest folią jonizującą chroniącą przed ewentualnymi uszkodzeniami. Blacha dachówkowa oferowana jest w bogatej palecie kolorów RAL.

blacha trapezowa

Blacha trapezowa T-18

Blacha trapezowa T-18 posiada specyficzny kształt, który powoduje, że jest sztywniejsza i nie ugina się pod naciskiem większych ilości śniegu. Specyfika polega na tym, że oprócz standardowego trapezu 18 mm jest dorabiany niższy trapez w środku. Blach ta posiada szeroki zakres kolorów RAL, ale także jest dostępna w Alucynku i Ocynku. Możliwe jest zabezpieczenie folią jonizującą chroniącą przed ewentualnymi uszkodzeniami.

blacha trapezowa

Blacha trapezowa T-8

Blacha ta posiada niski profil, i ma szeroki zakres zastosowań. Zakładana jest przede wszystkim na podbicia dachowe, ale także można ją montować na różnego rodzaju powierzchnie np. bramy, drzwi garażowe, płoty itd. Kolorystyka jak na wszystkich naszych blachach posiada dużą gamę. Może być pokryta folią jonizującą, aby zabezpieczyć przed uszkodzeniami w czasie transportu.